🎲Redaktor, který chce psát pro projekt, co má smysl 🌎!

Praha- Hloubětín
IČO
HPP/IČO
Plný/zkrácený úvazek

Kdo je pro nás ten pravý?

Hledáme člověka, který textem žije, má za sebou zkušenosti s psaním textů (redakční praxe). Musíš mít bezchybnou češtinu a nadšení pro sportovní a sázkařský svět!

Jaká bude náplň tvé práce?

  • rešerše témat a vyhledávání pravdivých a ověřených informací
  • tvorba poutavých článků ale i kratších textů (recenzí) dle zadání
  • aktualizace textů na webu, ať jsou pro čtenáře stále aktuální
  • hledání způsobů, jak publikum zaujmout a předat jim hodnotné informace
  • budeš se pohybovat online, potřebujeme člověka, který se po zaučení bude dobře orientovat v redakčním systému a ve firemních aplikacích (Google, Freelo, Slack, chat-gpt)

Velkou výhodou:

  • angličtina slovem i písmem. Naše weby jdou do světa a pokud bys uměl/a tvořit i pro zahraniční publikum, máš u nás plus
  • SEO pro tebe není cizí slovo - umět svůj text uzpůsobovat s ohledem na SEO principy pomůže každému byznysu. I my tuto znalost vítáme.

Benefity, které ti nabízíme:

  • Férový a přátelský přístup
  • Zázemí rostoucí firmy s kolegy, kteří tě podpoří v tév práci
  • Možnost seberealizace a růstu

  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Příjemné a pet-friendly kanceláře
  • Pružná pracovní doba
  • Homeoffice
  • Teambuildingy

Těšíme se na Tebe, uvidíme se u pohovoru!

home office, multisport karta, pet friendly office, teambuildingy, vzdělávací kurzy, kariérní růst, notebook
Kontakt

Pojďme společně lidem zlepšovat mindset

Zdravím, jsem Lubomír Novohradský.
Souhlasíš s naší filozofií?
Chceš s námi pracovat?
Napiš nám.

Autentická média s.r.o.
V Novém Hloubětíně 874/12
198 00 Praha 14I
IČ: 09542515