🎲Redaktor, který chce psát pro projekt, co má smysl 🌎!

Praha- Hloubětín
IČO
HPP/IČO
Plný/zkrácený úvazek

Kdo je pro nás ten pravý?

Hledáme člověka, který textem žije, má za sebou zkušenosti s psaním textů (redakční praxe). Musíš mít bezchybnou češtinu a nadšení pro sportovní a sázkařský svět!

Jaká bude náplň tvé práce?

  • rešerše témat a vyhledávání pravdivých a ověřených informací
  • tvorba poutavých článků ale i kratších textů (recenzí) dle zadání
  • aktualizace textů na webu, ať jsou pro čtenáře stále aktuální
  • hledání způsobů, jak publikum zaujmout a předat jim hodnotné informace
  • budeš se pohybovat online, potřebujeme člověka, který se po zaučení bude dobře orientovat v redakčním systému a ve firemních aplikacích (Google, Freelo, Slack, chat-gpt)

Velkou výhodou:

  • angličtina slovem i písmem. Naše weby jdou do světa a pokud bys uměl/a tvořit i pro zahraniční publikum, máš u nás plus
  • SEO pro tebe není cizí slovo - umět svůj text uzpůsobovat s ohledem na SEO principy pomůže každému byznysu. I my tuto znalost vítáme.

Benefity, které ti nabízíme:

  • Férový a přátelský přístup
  • Zázemí rostoucí firmy s kolegy, kteří tě podpoří v tév práci
  • Možnost seberealizace a růstu

  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Příjemné a pet-friendly kanceláře
  • Pružná pracovní doba
  • Homeoffice
  • Teambuildingy

Těšíme se na Tebe, uvidíme se u pohovoru!

home office, multisport karta, pet friendly office, teambuildingy, vzdělávací kurzy, kariérní růst, notebook
Contact

LET'S WORK TOGETHER TO IMPROVE PEOPLE'S MINDSET

Hey, my name is Lubomír Novohradský.
Do you agree with our philosophy?
Would you like to work with us?
Let us now!

Autentická média s.r.o.
V Novém Hloubětíně 874/12
198 00 Praha 14I
IČ: 09542515