Děláme z našich
klientů hrdiny

Jsme video produkce pro každou příležitost. Zabýváme se vytvářením video obsahu v různých formách. Kromě toho se věnujeme i psaní textů, idea makingu a strategii reklamních kampaní.

Jsme tu, abychom vás zachytili jako hrdiny ve vašich životních momentech.

Za vším byla snaha pomoci ostatním…

Naše cesta začala cestovatelským blogem. Evropa, Indie, Čína a další cizí země mnohým z našeho týmu nejsou cizí. Staré tváře od nás odcházely a nahradili je noví talenti. Vize ale zůstala: pomoci firmám i jednotlivcům vytvořit video jejich snů. Čím více jsme pronikali do různých oblastí videoprodukce, tím více nám bylo jasné, že tvorba videí je naším posláním! Do Čech jsme se vrátili nabiti zkušenostmi, díky nimž dovedeme realizovat i složité projekty pro velké brandy. A už to nejsou jen reklamy!

01

Reklamní videa vládnou sociálním sítím i televizi. S námi vyniknete v moři reklam. Vašemu produktu nebo službě ušijeme na míru propagační video, které si vaši cílovou skupinu získá a představí jim váš brand v osobitém světle.

02

Zaznamenáme pro vás interview formou audia nebo i videa. Nabízíme také zpracování už natočených rozhovorů: provedeme například střih či převod do kvalitního audiozáznamu.

03

S námi se dostanete i do televize. Víme, jak zaujmout televizní diváky i čemu se vyvarovat. Stačí nám sdělit vaši vizi; o ostatní se postaráme.

04

Živý přenos konferenci, koncertů nebo rodinných událostí vám umožní poskytnout autentický zážitek i těm, kteří na eventu nemohou být fyzicky přítomni. Ať už se jedná o cílovku zákazníka, kamarády či fanoušky, náš set kamer a mikrofonů zajistí plynulý a kvalitní přenos eventu na web nebo sociální sítě.

05

Máte v hlavě myšlenku? Informaci, která vás na srdci tíží/těší a chcete, aby ji slyšeli i ostatní? Toužíte vytvořit hudební klip, „dětátko“ pro vaše věrné nebo i budoucí posluchače? Skvěle, první krok máme už za sebou. Pojďme rovnou na věc!

06

Představte potenciálnímu zákazníkovi, partnerovi či investorovi vaši společnost v nejlepším světle: od produktů po kanceláře, divák se dozví vše. Nezapomeňte okořenit úspěch vašeho podniku kvalitními záznamy z firemních akcí. Postaráme se také o náborová videa, abyste snáze získali do týmu superhrdiny.

01

Reklamní videa        Reklamní videa        Reklamní videa

02

Rozhovory & podcasty           Rozhovory & podcasty

03

TV Show             TV Show             TV Show             TV Show

04

Live streaming        Live streaming        Live streaming

05

Videoklipy        Videoklipy        Videoklipy        Videoklipy

06

Firemní videa            Firemní videa            Firemní videa

Jsme mladý ambiciózní tým nadšenců

Do našich řad chceme jen elitu. Nadšence, kteří jsou schopni ctít firemní hodnoty. Záleží nám nejen na výkonu, ale také na osobnosti našich členů. Maximalizujeme tím pravděpodobnost spokojenosti vás – klienta!

Lubomír Novohradský

CEO, režisér

Miluji výzvy, které mě posouvají dál, a to i se špetkou humorných neúspěchů, které potkávám, ale zároveň nevzdávám! Video produkce je hrou, kde nerad prohrávám.

Adam Kraus

Sportovní redaktor

Jsem sportovec tělem i duší, a proto mě moje práce naplňuje. Mým úkolem je, aby ve sportovní sekci našeho webu fungovalo vše, jak má. Spolu s ostatními redaktory čtenářům servírujeme aktuální informace ze světa sportu s přesahem do kurzového sázení.

Andrej Kouřil

IT specialista

Jsem programátor, který se neustále pohybuje na hraně technologických inovací. Zamilovaný do světa kódu a nekonečného možnosti vytváření skvělých řešení, nejen pro práci, ale i pro zlepšení každodenního života. Mé specializace zahrnují webové aplikace, mobilní vývoj a umělou inteligenci. Rád se podílím na inovativních projektech, které mění svět k lepšímu.

Aneta Pilařová

Finanční a firemní manažerka

Eliška Antošová

Marketing specialista

Ráda vymýšlím kreativní a efektivní strategie, jak zaujmout publikum a přitáhnout pozornost k našim službám. Mám smysl pro detail a jsem zodpovědná za komunikaci se světem.

Jakub Zich

Redaktor hazardní sekce

Redaktořina umí být i pěkná dřina. Mou prací je dobře odvedená recenze, pro casino nadšence. Žhavé novinky a bonusy přináším každý den, aby byl u nás hráč vždy spokojen.

LinkedIn

Luboš Řepa

Sportovní redaktor

Pavel Drahoňovský

Týmový redaktor

Mým úkolem je spojit neslučitelné: aby si čtenář odnesl ze článků tunu užitečných informací a zároveň u toho neusnul. A aby si za 24 hodin pamatoval více než 1 % obsahu? To už je skutečná Mission Impossible. Redaktořinou pokrývám hlavně marketing a kreativní tvorbu, ale občas si udělám výlet i do úplně jiných oblastí. Protože změna je život.

Roman Mráz

Sportovní redaktor

Mám rád svět čísel. A sportovní psaní je vlastně taková nikdy nekončící hra s čísly, doplněná o studená fakta, lidské emoce i vlastní názory. Ne vždy se podaří tyto atributy zdárně spojit, ale mým cílem je, aby čtenář našel v každém článku to důležité, psané čtivou formou.

ROBERT KUROPATWA

Moderátor

Vlk samotář.

Zn.: nekouše, rozumí sázkařskému byznysu, produkci taneční hudby a nekorektní humor je jeho druhé jméno.

„Don’t stop when you’re tired, stop when you’re done.“ – David Goggins.

Martin Svoboda

Obchod

Obchod je kromě jiného i moje zábava, rád poznávám nové lidi ať už po profesní

či osobní stránce. Vždycky se snažím přinést našim klientům přidanou hodnotu,

která pomůže v růstu nejen jim, ale zároveň i nám. Věřím v otevřenost a férové

jednání.

JITKA JANATOVÁ

Střihač / Grafik

Jsem mostem mezi kreativním týmem a divákem. Miluju ten proces, kdy dostanu větší množství nesourodých záběru a vytvořím z nich fungující celek, který ne jen zhmotní přání klienta a vizi režiséra, ale zároveň zaujme veřejnost.

LinkedIn

Autentická média nejsou jen o nás a našich klientech. Vytvořili jsme místo, kde se v kontextu videoprodukce potkává nabídka (produkční společnosti, filmové štáby,…) s poptávkou (herci, kameramani, střihači, osvětlovači a další kreativci, kteří mohou pomoci v realizaci audiovizuálního projektu). Pro kreativce to znamená vyšší šanci nalézt lepší práci. Pro produkční společnosti možnost rychleji a snadněji vytvářet zajímavé projekty. Kromě toho tvoříme podcast Autentická show, kde se z jedinečných osobností (nejen) z prostředí produkce snažíme vytáhnout to nejužitečnější a nejzajímavější!

Ve sportovní sekci webu přinášíme našim čtenářům aktuální informace ze světa sportu. Naše zaměření je všestranné. Najdete u nás články ze všech velkých sportovních akcí a soutěží jako jsou například fotbalová Liga mistrů, tenisové Grand Slamy nebo turnaje v bojových sportech organizací UFC a Oktagon. Nezapomínáme ani na světové nebo evropské šampionáty. Dále se také věnujeme různým amatérským soutěžím, které se tímto způsobem snažíme zviditelnit a přiblížit je nejen sportovním fanouškům. Jako dokonalý příklad můžeme uvést Hanspaulskou ligu (pražskou soutěž v malém fotbalu), která se hraje již od roku 1972.

V neposlední řadě se snažíme čtenářům přiblížit svět sportovního sázení. U nás si každý najde to své!